НОВИНИ

09.04.2013 | "Газпром" і голландська Gasunie мають намір розширювати "Північний потік"
Джерело - УКРІНФОРМ

Російський "Газпром" і голландська газотранспортна компанія "Gasunie" починають роботу над проектом із розширення газопроводу "Північний потік".
 
Про це УКРІНФОРМу повідомили в Управлінні інформації Газпрому.
 
"Голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер і голова правління, президент Gasunie Паул ван Гелдер підписали документ, який передбачає співпрацю компаній із вивчення можливості розширення газопроводу "Північний потік", а також реалізації інших інфраструктурних проектів в Європі для забезпечення надійних постачань до країн Північно-Західної Європи і Великобританії", - говориться в повідомленні.
 
Церемонія підписання відбулася у присутності президента Російської Федерації Володимира Путіна і прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте.
 
"Ми бачимо потенціал розширення "Північного потоку". Нова нитка може бути прокладена на нові ринки і вперше з'єднає Росію і Великобританію. Ми бачимо значний інтерес британських партнерів до реалізації проекту. Основою для будівництва четвертої нитки має стати довгостроковий контракт на постачання газу до Великобританії", - сказав О.Міллер.
 
У свою чергу П. Гелдер заявив, що це "важливий крок в інтересах забезпечення надійного і доступного енергопостачання як для усієї Європи, так і для Нідерландів зокрема, одночасно сприяючи скороченню викидів CO2".

Джерело http://www.ukrinform.ua/ukr/news/gazprom_i_gollandska_gasunie_mayut_namir_rozshiryuvati_pivnichniy_potik_1815842  


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект