НОВИНИ

09.04.2013 | Японія готується до перехоплення ракети КНДР
За матеріалами - УНІАН

В даний час командування Сил самооборони Японії проводить заходи із розміщення зенітно-ракетних комплексів "Петріот" на базах ВПС країни, що знаходяться поряд з важливими військовими та промисловими об'єктами.


 В якості морського компонента системи ПРО на випадок пусків балістичних ракет з території КНДР Токіо має намір задіяти два есмінці, оснащених системами управління озброєння "Іджіс" і ракетами-перехоплювачами SM-3, повідомляє РІА Новости.


 Уряд Японії в даний час вкрай стурбований повідомленнями про те, що КНДР доставила до свого східного узбережжя дві балістичні ракети середньої дальності типу "Мусудан". Вважається, що дальність польоту ракети складає близько 3-4 тисяч кілометрів. "Японський уряд зробить все, щоб захистити життя й безпеку японського народу", - заявив журналістам у вівторок прем'єр-міністр країни Сіндзо Абе. На початку березня Північна Корея на знак протесту проти проведення спільних навчань США і Південної Кореї відмовилася від усіх угод з РК про ненапад і денуклеаризацію.


 КНДР заявила про підвищення бойової готовності для можливого нанесення ударів по військових базах США на Гуамі, Гавайях і на півдні Японії. Пхеньян оголосив про плани відновити експлуатацію реактора в Йонбені, зупиненого в 2007 році. У минулу п'ятницю МЗС КНДР запропонував іноземним посольствам евакуювати своїх співробітників і попередив, що після 10 квітня не зможе гарантувати їхню безпеку.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект