НОВИНИ

25.04.2005 | Глава МЗС Фішер дає свідчення у “візовій афері”
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Міністр закордонних справ Німеччини Йошка Фішер виступає сьогодні на засіданні слідчої комісії бундестагу, що займається так званою ”візовою аферою”. Опозиція звинувачує міністра в тому, що ліберальна політика уряду ФРН відкрила двері нелегальним мігрантам зі Східної Європи, в першу чергу з України.

Уже напередодні виступу Фішера перед слідчою комісією Бундестагу німецькі ЗМІ охрестили цю подію кульмінацією довготривалої ”візової афери”. Адже вперше за історію ФРН міністр свідчитиме такому зібранню перед увімкненою телекамерою. Правлячі у Німеччині партії СДПН та Союз90/Зелені розраховують на те, що після свідчень глави МЗС скандал навколо візових зловживань потроху стихатиме.

 Щоправда, співголова партії ”зелених” Клаудіа Рот заявила в оприлюдненому в неділю інтерв”ю інформаційному агентству ДПА, що з”ясувати всі відкриті питання візового скандалу навряд чи вдасться й після виступу Фішера. Міністр закордонних справ зможе однак розставити всі крапки над ”і” щодо принципів сучасної візової політики. Зокрема Фішер розповість, як в минулому були можливі зловживання візами зокрема в Україні, та як ці зловживання вдалося припинити.

 Німецькі ”зелені” й надалі відстоюють необхідність відкритої та ліберальної візової політики. За словами Рот, ”саме німцям з власного досвіду добре відомо, наскільки важливою є свобода пересування для розвитку демократії”.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект