НОВИНИ

08.04.2013 | Сьогодні кіпрські вкладники дізнаються, скільки грошей «зістрижуть» з депозитів
Джерело - УНІАН

Вкладники кіпрських банків у понеділок дізнаються точні розміри "стрижок" депозитів, передає новинний портал Cyprus Mail в ніч на понеділок з посиланням на заяву керівника департаменту внутрішнього аудиту ЦБ Кіпру Янігоса Діметріо.

 За словами Діметріо, після оголошення точних цифр очікується нормалізація ситуації з банками країни, а також "ситуації на внутрішньому ринку і з міжнародними транзакціями". Ряд аналітиків і експертів вважають, що стосовно великих внесків, що перевищують 100 тисяч євро, списання можуть скласти до 60%, повідомляє РІА Новости.

 Раніше ЦБ Кіпру повідомив, що списання за вкладами понад 100 тисяч євро на Bank of Cyprus при реорганізації банку складе 37,5%. Спочатку банк обміняє 37,5% суми великих депозитів на акції. Ще на 22,5% суми депозиту не будуть нараховуватися відсотки.

 Передбачається, що ці кошти банк також зможе в майбутньому обміняти на акції. На решту 40% суми вкладів понад 100 тисяч євро будуть нараховуватися відсотки, але кошти будуть знаходитися на рахунку в банку до нормалізації ситуації.

Крім того, уряд має намір скоротити число авіаперельотів високопоставлених чиновників країни першим класом і спростити для кіпрських банків процес вилучення житлової нерухомості за борги.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект