НОВИНИ

08.04.2013 | У США і Південної Кореї вже готовий план відповіді на провокації Пхеньяна
Джерело - Korespondent

Південна Корея і США розробили спільний план реагування на будь-які провокаційні дії з боку КНДР. Про це в понеділок, 8 квітня, повідомила газета The New York Times.

Відповідно до плану, Південна Корея повинна дати негайну, але адекватну відповідь на будь-які дії з боку Пхеньяну, тобто, ця відповідь має бути абсолютно рівнозначною із застосування типів зброї і потужності можливого удару Північної Кореї по Півдню, повідомляє видання.

Як вказує газета, відповідь буде рівнозначною удару для того, щоб уникнути подальшої ескалації напруженості і виникнення повномасштабної війни на Корейському півострові.

США і Південна Корея також домовилися про дії на випадок запуску Північною Кореєю своєї балістичної ракети середньої дальності, про підготовку до якого повідомлялося раніше.

Нагнітання обстановки на Корейському півострові спостерігається з початку березня. Після чергової санкції ООН і спільних військових навчань Південної Кореї і США КНДР розірвала перемир'я в Південною Кореєю і неодноразово заявляла про розрив ліній екстреного телефонного зв'язку між військовими представниками Сеула і Пхеньяна.

У п'ятницю північнокорейське МЗС запропонувало іноземним посольствам розглянути питання про евакуацію своїх співробітників у зв'язку із загостренням ситуації на Корейському півострові.

Раніше південнокорейська розвідка доповіла, що розмістила дві ракети на мобільних пускових установках. Як вважають американські експерти, КНДР може запустити балістичну ракету в бік Японії 15 квітня - в 101 річницю з дня народження засновника КНДР Кім Ір Сена.

Джерело - http://ua.korrespondent.net/world/1540216-u-ssha-i-pivdennoyi-koreyi-vzhe-gotovij-plan-vidpovidi-na-provokaciyi-phenyana  


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект