НОВИНИ

08.04.2013 | Польща не робитиме кроків у газовій співпраці з Росією, які б зашкодили Україні - Коморовський
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент Польщі Броніслав Коморовський у телефонній розмові з Президентом України Віктором Януковичем запевнив, що польська сторона у газовій співпраці з Росією не робитиме кроків, які б зашкодили Україні.
 
Про це інформує канцелярія президента РП.
 
"Президент Коморовський запевнив Президента України Віктора Януковича, що польська сторона не робитиме жодних кроків у газовій співпраці з Росією, які становили б загрозу національним інтересам України", - наголосив міністр канцелярії президента РП Яромір Соколовський.
 
Під час розмови Броніслав Коморовський і Віктор Янукович обговорили питання щодо підписання Меморандуму між компаніями "Газпром" і EuRoPol Gaz про будівництво другої нитки газопроводу "Ямал-Європа" в обхід території України.
 
Нагадаємо, 3 квітня президент Росії Володимир Путін доручив "Газпрому" опрацювати будівництво в обхід України газопроводу "Ямал-Європа-2" через Білорусь.
 
5 квітня "Газпром" представив Польщі пропозиції з реалізації проекту "Ямал-Європа-2", що передбачає будівництво газопроводу на території Польщі від білоруського кордону до Словаччини.


Джерело - http://www.ukrinform.ua/ukr/news/polshcha_ne_robitime_krokiv_u_gazoviy_spivpratsi_z_rosie_yu_yaki_b_zashkodili_ukraiini___komorovskiy_1815341


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект