НОВИНИ

05.04.2013 | Тральщик "Черкаси" прибув у Болгарію для участі у навчаннях Blackseafor
Джерело - УКРІНФОРМ

У болгарський порт Варна в п'ятницю прибув український базовий морський тральщик "Черкаси". Він входить до Оперативної групи військово-морської співпраці в Чорному морі Blackseafor, яка проведе тут навчання.
 
Про це повідомляє сайт dnesplus.bg.
 
"У болгарський порт Варна в п'ятницю прийшов український базовий морський тральщик "Черкаси". Разом з турецьким корветом Heybeliada, болгарським "Решительным", румунським Macellariu, грузинським прикордонним катером "Сухуми" і російським десантним кораблем "Новочеркасск" український екіпаж візьме участь у квітневій активації з'єднання Blackseafor, запланованій на 5-23 квітня", - говориться в повідомленні.
 
Перед виходом в морі 6 і 7 квітня всі судна будуть відкриті для відвідування гостей.
 
Після сформування з'єднання 9 квітня кораблі вийдуть у Чорне море для виконання поставлених завдань. Вони будуть відпрацьовувати спільні дії з відбиття повітряних атак умовного противника, тактичного маневрування, порятунку моряків з цивільних суден, що зазнали аварії, а також відпрацьовувати контроль за судноплавством торгових кораблів у Чорному морі. Друга активація пройде під командуванням турецької ВМС.
 
Повідомляється, що згідно з планом активації, кораблі Blackseafor потім відвідають порти Констанца (Румунія) і Севастополь.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7544. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект