НОВИНИ

05.04.2013 | США направили в Південну Корею винищувачі F-22
За матеріалами - Голосу Америки

Продовжуючи обмін заявами в стилі «око за око» між двома Кореями, президент Південної Кореї Пак Кин Хе виступила з безпрецедентно різким попередженням.
 
Повідомляється, що на нараді у понеділок з посадовцями Міністерства оборони південнокорейський президент віддала наказ, що в разі будь-якої провокації проти Південної Кореї і її народу з боку КНДР, армія повинна вдатися до рішучих заходів, не дивлячись на політичні наслідки.
 
Останнім часом, Північна Корея загострила напруження на півострові повторними погрозами війни проти Південної Кореї і США з приводу проведення щорічних спільних військових навчань, як також посилення санкцій Ради Безпеки ООН у відповідь на здійснення Пхеньяном третього ядерного випробування.
 
Поки що неясно, як наказ президента вплине на дії Міністерства оборони США, яке у березні підписало домовленість з Південно Кореєю про надання американським військовослужбовцям більшої ролі у захисті країни від провокацій з боку КНДР.
 
У неділю два винищувачі ВПС США F-22 Raptor були відправлені з авіабази на японському острові Окінава на базу Осан, що за 65 кілометрів від Сеула. Винищувачі беруть участь у спільних американсько-південнокорейчьких військових навчаннях «Молодий орел» (Foal Eagle).


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект