НОВИНИ

04.04.2013 | США розсекретили дані про кількість своїх і російських ядерних озброєнь
Джерело - Korespondent

У четвер, 4 квітня, держдепартамент США оприлюднив дані про ядерні озброєння США і Росії.

Згідно з даними, отриманими в результаті обміну між США і Росією про кількість стратегічних наступальних озброєнь відповідно до положень нового договору СНО, станом на 1 березня 2013 США мали  загалом 792 розгорнуті міжконтинентальні балістичні ракети (МБР), балістичні ракети на підводних човнах (БРПЧ) і важких бомбардувальників (ВБ). Кількість таких самих озброєнь у Росії становила 492.

Станом на 1 березня США мали 1 тис 654 ядерні боєголовки на розгорнутих МБР, БРПЧ і ВБ. Росія мала 1 тис 480 ядерних боєголовок на таких самих носіях.

У США загалом налічувалося 1028 розгорнутих і нерозгорнутих пускових установок МБР, БРПЧ, а також важких бомбардувальників. У Росії на 1 березня їх налічувалося 900 одиниць.

Нагадаємо, на саміті з ядерного стримування, який пройшов у лютому, виконувач обов'язків першого заступника держсекретаря США з контролю за озброєннями і міжнародної безпеки Роуз Геттемюллер заявила, що США хотіли б вступити у переговори з Росією про скорочення всіх видів ядерних озброєнь, в тому числі нестратегічних.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект