НОВИНИ

04.04.2013 | Президент Франції: Колишній міністр бюджету образив республіку
За матеріалами - УНІАН

Президент Франції Франсуа Олланд наголошує, що колишній міністр бюджету країни Жером Каюза завдав шкоди республіці тим, що приховав інформацію про наявність в нього рахунку в швейцарському банку.


Про це Ф.Олланд заявив у своєму відозверненні до країни, розповсюдженому сьогодні.


“Це помилка, яку не можна пробачити, це – образа республіки”, - наголосив французький Президент. У зв’язку з цим він підкреслив необхідність продовжувати реформи з тим, щоб покращити незалежність судової системи та посилити боротьбу з корупцією.

За словами Ф.Олланда, найближчим часом уряд запропонує низку нових законопроектів та дій, направлених на боротьбу з корупцією.
Колишній міністр з питань бюджету Франції Ж.Каюза 2 квітня визнав, що має рахунок у швейцарському банку UBS, на якому зберігає 600 тис. євро. Він також повідомив про те, що дав доручення про переведення цих коштів на його рахунок у Франції.

Ж.Каюза обіймав посаду міністра з питань бюджету з 16 березня 2012 року до 19 березня 2013 року, коли він подав у відставку.

4 грудня 2012 року інформаційний веб-сайт Mediapart розповсюдив інформацію про наявність у міністра рахунку в швейцарському банку. Міністр відкидав ці звинувачення, поки не було оприлюднено аудіо-запис, який підтверджував наявність такого рахунку, після чого прокуратура Парижу відкрила провадження за підозрою у відмиванні брудних коштів та шахрайств зі сплатою податків.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект