НОВИНИ

04.04.2013 | КНДР могла перекинути балістичні ракети на східне узбережжя - джерело
Джерело - Korespondent

Південнокорейські та американські спецслужби підозрюють, що КНДР могла перекинути до свого східного узбережжя балістичну ракету середньої дальності типу Мусудан, повідомляє агентство Ренхап.

Поки невідомо, чи забезпечені ракети бойовими частинами, і чи має намір Північ запускати їх.

"Розвідслужби Південної Кореї і США виявили ознаки того, що КНДР перекинула до свого східного узбережжя об'єкт, який може бути балістичною ракетою середньої дальності", - заявило агентству неназване джерело в південнокорейському уряді.

За словами фахівців, доставлений до східного узбережжя об'єкт за формою нагадує балістичну ракету типу Мусудан, вперше продемонстровану КНДР під час військового параду в жовтні 2010 року. Вважається, що радіус дії даної ракети становить близько 3-4 тисяч кілометрів.

Передбачається, що ракета могла бути доставлена ​​до східного узбережжя поїздом, однак підтверджуючої інформації поки немає. Як наголосило джерело, американські та південнокорейські спецслужби продовжують пильне спостереження за можливими переміщеннями об'єкта.

Як повідомлялося, вчора Пентагон заявив про намір поставити додаткові системи ПРО на військовій базі на острові Гуам у зв'язку зі збільшеною загрозою з боку КНДР.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект