НОВИНИ

04.04.2013 | Пентагон заявив про розгортання ПРО для захисту від північнокорейських ракет
Джерело - УКРІНФОРМ

Пентагон оголосив про розгортання передової системи протиракетної оборони в західній частині Тихого океану, щоб захистити розташовані там американські військові бази.
 
Про це повідомляє ВВС.
 
"Протиракетну систему THAAD буде розгорнуто на острові Гуам найближчими тижнями - в якості запобіжного засобу проти загрози ракетного нападу з боку Пхеньяну", - зазначається в заяві американського оборонного відомства.
 
Сполучені Штати, як і раніше, закликають керівництво Північної Кореї припинити провокаційні загрози і вибрати мирний шлях, виконуючи свої міжнародні зобов'язання.
 
У документі підкреслюється, що США залишаються пильними перед лицем північнокорейської провокації та готові захистити територію США, своїх союзників і свої національні інтереси.
 
Система THAAD є мобільним протиракетним комплексом наземного базування для висотного перехоплення ракет середньої та малої дальності. До складу комплексу входить батарея пускових установок, апаратура стеження радіолокації і інтегрована система управління вогнем.
 
Джерело - http://www.ukrinform.ua/ukr/news/pentagon_zayaviv_pro_rozgortannya_pro_dlya_zahistu_vid_pivnichnokoreyskih_raket_1814256


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2021. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект