НОВИНИ

03.04.2013 | Кіпр отримав нового міністра фінансів і ще два роки на проведення реформ
За матеріалами - Korespondent

Сьогодні, 3 квітня, кіпрський президент Нікос Анастасіадіс призначив новим міністром фінансів Харіса Георгіадіса, що займав раніше пост міністра праці.

Як повідомило агентство Bloomberg, 40-річний Георгіадіс є випускником економічного факультету британського Університету Редінга і юристом очолюваної Анастасіадісом партії.

Нагадаємо, що напередодні, 2 квітня, попередній глава кіпрського Мінфіну Міхаліс Сарріс подав заяву про відставку, яка була прийнята президентом. Відставка Сарріса, який очолював раніше раду директорів другого за величиною банку країни Cyprus Popular Bank Pcl, пов'язана з розслідуванням, направленим на з'ясування причин банківської кризи.

Сарріс, який брав участь в узгодженні умов програми допомоги Кіпру обсягом 10 млрд євро, заявив, що країну очікують важкі два роки. За його словами, успішний початок виконання угод з ЄС забезпечить виділення Кіпру фінансування вже в травні цього року. На початку червня країна має погасити облігації обсягом 1,4 млрд євро.

Як повідомлялося, 2 квітня, представники уряду Кіпру почали переговори з місією Міжнародного валютного фонду, Єврокомісії і Європейського центрального банку в рамках підготовки до засідання Єврогрупи, яке відбудеться 4 квітня.

Представник кіпрського уряду Христос Стіліанідіс повідомив, що під час цих переговорів "трійка" погодилася дати країні додаткові два роки на реалізацію реформ, прив'язаних з наданням допомоги Кіпру. Таким чином, Кіпру необхідно здійснити всі заявлені реформи до 2018 року.

Угода, в якій будуть позначені деталі, що стосуються бюджетних показників і структурних реформ, необхідних для отримання країною допомоги, буде обговорюватися Єврогрупою на засіданні в четверг.

Джерело - http://ua.korrespondent.net/business/economics/1537000-kipr-otrimav-novogo-ministra-finansiv-i-shche-dva-roki-na-provedennya-reform


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект