НОВИНИ

03.04.2013 | НАТО вдосконалить кіберзахист
Джерело - УНІАН

Про це заявив генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен.

 "НАТО часто зазнає атак. У нас є достатньо ефективний захист, але його слід постійно вдосконалювати. Це технологічні перегони", - сказав Расмуссен в інтерв'ю датській газеті Politiken.

 У листопаді 2012 року НАТО провела командно-штабні навчання з кіберзахисту (Cyber ​​Coalition) з метою перевірки технічного і експлуатаційного потенціалу кіберзахисту альянсу. Навчання проводилися на основі сценарію, який передбачає нанесення кібератак проти НАТО і національних інфраструктур країн-союзниць.

 Нова стратегічна концепція НАТО, затверджена в листопаді 2010 року на саміті Альянсу в Лісабоні, визначає кіберзахист як один з пріоритетів.

 Рада НАТО у 2008 році затвердив акредитацію Центру кіберзахисту НАТО в Талліні і надала йому статус міжнародної військової організації. Нині в роботі центру беруть участь десять країн: США, Естонія, Німеччина, Словаччина, Італія, Литва, Латвія, Іспанія, Угорщина та Польща.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект