НОВИНИ

03.04.2013 | Ізраїль вперше після укладення перемир'я завдав авіаудару по сектору Гази
Джерело - Korespondent

Військово-повітряні сили Ізраїлю вперше з листопада минулого року, коли набуло чинності палестино-ізраїльське перемир'я, атакували сектор Гази, повідомила співробітниця армійської прес-служби.

Зокрема, повідомляється, що авіаудару передували порушення домовленостей про припинення вогню з боку палестинських бойовиків. За день, за підрахунками військових, було випущено три реактивних чи мінометних снаряди, один з яких впав на півдні Ізраїлю, не заподіявши шкоди. Два інших розірвалися в межах сектора Гази.
 
"У відповідь на обстріл був завданий удар по сектору Гази", - повідомили в прес-службі, не надавши додаткових подробиць.

За даними Reuters, міністерство внутрішніх справ сектора Гази зробило заяву, згідно з яким атаки  з повітря зазнав пустир в північній частині анклаву. Також повідомляється, що при цьому ніхто не постраждав.
 
Нагадаємо, 21 березня палестинські бойовики порушили перемир'я вдруге за чотири місяці, випустивши щонайменше дві ракети по півдню Ізраїлю.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект