НОВИНИ

02.04.2013 | В українських ВМС відкрито навчально-тренувальний центр з підготовки фахівців для участі в антипіратських та інших морських операціях
Джерело - Сайт Міністерства оборони України

1 квітня, в Академії Військово-Морських Сил ім.Нахімова, на базі якої створено НТЦМО ВМС ЗС України, відбулася урочиста церемонія відкриття навчальних курсів, першими які пройдуть визначені військовослужбовці з числа командного складу фрегату “Гетьман Сагайдачний”, екіпаж вертольоту Ка-27 та підрозділ доглядової команди, що сплановані до участі восени поточного року в операції НАТО з протидії піратству “Океанський щит”.

Заступник командувача ВМС ЗС України з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки контр-адмірал Денис Березовський під час церемонії відкриття наголосив, що основними завданнями НТЦМО ВМС ЗС України є узагальнення досвіду залучення активів українського флоту та флотів інших країн до антипіратських та інших морських операцій, організовувати навчальний процес та здійснювати підготовку визначених підрозділів (груп слухачів) за навчальними курсами.

– Наші національні курси “прив’язані” до міжнародних стандартів в питаннях відпрацювання єдиних процедур в боротьбі з піратством і незаконними перевезеннями на морі. За перші два роки, використовуючи власний досвід і досвід наших іноземних колег, ми плануємо підготувати своїх фахівців і тренерів, а у подальшому, з отриманням відповідної акредитації, запрошувати для проходження навчання на курсах й іноземних фахівців, – зазначив контр-адмірал Денис Березовський.

Начальник НТЦМО ВМС ЗС України капітан 2 рангу Володимир Жук під час брифінгу розповів присутнім, що до складу новоствореного військово-навчального організму входять військовослужбовці, які мають досвід участі у морських операціях антипіратської та антитерористичної спрямованості, і отримали відповідні сертифікати НАТО. За словами офіцера, на даний час в Центрі розроблено близько 10 навчальних теоретичних та практичних курсів, зокрема, з організації та порядку дій доглядової команди, екіпажів плавзасобів та інші.

Курси в НТЦМО ВМС ЗС України розпочнуться 2 квітня теоретичними заняттями, а через певний час вони продовжаться практичні заняттями, основу яких складуть тактико-спеціальна, повітряна, вогнева, фізична та інші види підготовки.

В церемонії відкриття НТЦМО ВМС ЗС України взяли участь представники керівництва Академії ВМС ім.Нахімова, духовенства. Настоятель храму Святого праведного Федора Ушакова ієрей Ігор Тишкевич освятив приміщення навчально-тренувального центру морських операцій Військово-Морських Сил ЗС України. 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект