НОВИНИ

02.04.2013 | Не буде ніякого порятунку: американський експерт описав майбутнє економіки США
Джерело - Korespondent

Економіка США перебуває в небезпеці, будучи надутою грошима Федрезерву кулькою, який лопне вже через кілька років, стверджує Девід Штокман, який відповідав за бюджет при президенті Рональді Рейгану.


Напередодні The New York Times опублікувала есе Штокмана, в якому він написав, що політика кількісного пом'якшення, яка практикується ФРС, призведе до кредитної кризи. Біржі наповнюються готівкою в той час як економіка Уолл-стріт залишається слабкою, що є нестійкою комбінацією.
 
"Коли вона лопне, не буде ніякого нового раунду порятунку, подібного до того, як банки отримали в 2008 році", - упевнений Штокман, в минулому старший керуючий директор з Blackstone Group LP (BX) і колишній конгресмен-республіканець від штату Мічиган. "Замість цього Америка опуститься до економії, яка нічого не принесе, і прийде до небезпечного політичного конфлікту, який погасить сьогоднішні слабкі залишки економічного зростання", - зазначає він.
 
66-річний Штокман написав книгу "Велика деформація: руйнування капіталізму в Америці", яка сьогодні вийде в продаж у США.

Джерело - http://ua.korrespondent.net/business/economics/1536452-ne-bude-niyakogo-poryatunku-amerikanskij-ekspert-opisav-majbutne-ekonomiki-ssha


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект