НОВИНИ

02.04.2013 | Українські власники мільярдів на Кіпрі хочуть врятувати гроші через суд
Джерело - Голос Америки

Лондонська Financial Times повідомляє, що фінансова криза на Кіпрі вступила в нову фазу – судову. Так Кіпрська православна церква, якій загрожувала втрата близько 100 мільйонів доларів у разі сплати екстраординарного податку з її депозитів Bankі Of Cyprus, успішно оскаржила в суді такі дії влади.

Суть цього судового позову полягає у тому, що конфіскація власності суперечить Конституції Кіпру та Європейській конвенції про захист прав людини. Внаслідок цього власники Bank Of Cyprus можуть отримати шанси врятувати свої гроші. Надійшли також інші подібні рішення судів щодо прав власників депозитів Bank Of Cyprus.

Видання з Лондона також повідомило, що воно володіє інформацією від «кількох фірм в Україні, які мають мільярдні капітали в доларах США в банках Кіпру та намагаються за допомогою судових позовів захистити свої депозити і звільнити власні фінансові потоки». Влада Кіпру вже змушена створити арбітражну комісію, щоб розглядати подібні судові позови.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект