НОВИНИ

01.04.2013 | Біля сирійського берега виявили замасковані під камені ізраїльські камери, які шпигували за російським флотом - ЗМІ
Джерело - Korespondent

У Сирії на березі Середземного моря рибалки виявили шпигунське обладнання, заховане у штучних каменях. Імовірно, пристрої були встановлені ізраїльськими військовими для спостереження за російським флотом.

Як повідомляє The Sunday Times, "каміння" було виявлене на одному з незаселених островів навпроти сирійського порту Тартус. Сирійське державне телебачення показало в ефірі знахідку - камеру, супутникову антену, акумулятори, кабелі та інші пристосування, повідомляє британська газета.

"Як вважається, їх встановили аквалангісти з Флотилії 13, елітного підрозділу морського спецназу Ізраїлю", - наводить переклад статті InoPressa. Передбачається, що спецназівці прибули до Тартуса на субмарині, а на острів апаратуру доставили вночі на надувних човнах із безшумним мотором.

"Камені" могли відслідковувати і знімати на відео пересування російських військових кораблів і транслювати зображення до Ізраїлю через супутник", - пише британське видання. У Дамаску не виключили, що пристрої могли також відстежувати пересування сирійських військ. Скільки часу обладнання перебувало на острові, не встановлено.

Джерело - http://ua.korrespondent.net/world/1536114-bilya-sirijskogo-berega-viyavili-zamaskovani-pid-kameni-izrayilski-kameri-yaki-shpiguvali-za-rosijsk


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект