НОВИНИ

01.04.2013 | Сім'я президента Кіпру заздалегідь вивела гроші з острова
Джерело - Korespondent

Фірма, яка належить родичам президента Кіпру Нікоса Анастасіадіса, вивела 21 млн євро з острівного банку Laiki за кілька днів до накладення заборони на перекази з рахунків, повідомляють грецькі ЗМІ.

Новини бізнесу - Фінансові новини - Компанія родичів президента вивела 21 млн євро


Зазначається, що компанія, підконтрольна родичам глави держави, за три дні до вимоги Єврогрупи про збір податку з депозитів кіпрських банків зажадала дострокового погашення п'яти векселів банку Laiki на 21 млн євро, а отримані кошти переправила до Лондона. Подібна інформація міститься в грецьких ЗМІ.
 
Зазначимо, що за останнім договором з Єврогрупи банк Laiki повинен бути реструктуризований і ліквідований.
 
У свою чергу, опозиційна компартія АКЕЛ закликала комісію з розслідування вивчити ці відомості та інші дані про переказ грошей за кордон перед рішенням Єврогрупи. У партії повідомили, що зважаючи на зізнання міністра фінансів про те, що про майбутню "стрижку" депозитів було відомо, слід проаналізувати і дані про переведення членами кабінету грошей за кордон.
 
Також опозиція наголошує, що указ Центробанку про реструктуризацію Bank of Cyprus не відповідає початковим заявам міністра фінансів про списання приблизно 30% депозитів обсягом вище за 100 тис. євро: згідно з документом, списання може сягати 60%.


Джерело - http://ua.korrespondent.net/business/financial/1535837-simya-prezidenta-kipru-zazdalegid-vivela-groshi-z-ostrova


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект