НОВИНИ

25.04.2005 | Єврокомісія ініціює подвоєння розмірів технічної допомоги в рамках ЄПС на період з 2007 до 2012 року
Джерело - ProEUROPA

Європейська Комісія ініціює подвоєння розмірів технічної допомоги в рамках європейської політики сусідства (ЄПС) на період з 2007 до 2012 року – до 15 млрд. євро.
 
Як передає УНІАН, про це заявила сьогодні, виступаючи на Брюссельському економічному форумі комісар ЄС з питань зовнішніх відносин і ЄПС Беніта Ферреро-Вальднер.
 
"Ми пропонуємо значно збільшити технічну допомогу до 15 млрд. євро на період з 2007 до 2012 року. Це практично удвічі більше, ніж на період з 2000 до 2006 року", - сказала вона.
 
Говорячи про європейську політику сусідства, Б.Ферреро-Вальднер зазначила, що вона відкриває великі можливості як для ЄС, так і для його сусідів. При цьому єврокомісар особливо відзначила той факт, що європейська політика сусідства формується на взаємовигідній основі з кожною з країн-сусідів.
 
"ЄПС ми формуємо разом з нашими сусідами, підписуючи плани дій різні для різних країн", - сказала вона.
 
Вона також зазначила, що план дій – це документ, що продовжує європейську політику сусідства і містить зобов´язання двох сторін поважати загальні цінності здійснювати політичні і економічні реформи.


На сьогоднішній день ЄС підписала плани дій в рамках ЄПС з 7-а країнами, зокрема з Україною - з 21 лютого 2005 року. Продовжуються переговори ще з 5 країнами.


На сьогоднішній день технічна допомога ЄС надається за двома програмами TACIS і MEDA. Вона також повідомила, що з 2007 року ці дві програми будуть замінені однією


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект