НОВИНИ

19.07.2004 | Міністри юстиції та внутрішніх справ країн ЄС обговорюють програму "Тампере ІІ"
Джерело - EurActiv

Основним пунктом порядку денного засідання Ради міністрів юстиції та внутрішніх справ країн ЄС стане обговорення багаторічної програми в цій сфері (Тампере ІІ). Головною метою запропонованої програми є посилення європейської інтеграції в сфері юстиції та захисту прав людини, комерційній співпраці, боротьби з тероризмом, організованою злочинністю, співробітництво в питаннях біженців та міграції.


Дискусії будуть базуватися на спеціально підготовленому нідерландським головуванням документі, який грунтується на спеціальному посланні Комісії.


 Після засідання Ради будуть проведені ряд зустрічей на формальному та неформальному рівнях для підготовки пропозицій, що будуть винесені на розгляд Самміту ЄС 5 листопада для остаточного ухвалення.


На сьогодняшньому засіданні Ради знову буде розглядатися питання призначення директора Європолу. Минулі три спроби не дали позитивного результату. Серед претендентів – нинішній глава структури німець Юрген Сторбек, представник Франції Жак Франке та італієць Емануель Маррота.


Європейська Комісія проінформує міністрів з питань виконання “Комунікації щодо спільних процедур надання притулку”, інтеграції іммігрантів та висилки незаконних мігрантів. 
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект