НОВИНИ

22.04.2005 | Кондоліза Райс: прийшов час для змін у Білорусі
Джерело - УНІАН

Держсекретар США Кондоліза Райс, перебуваючи з візитом у Вільнюсі, зустрілася з представниками білоруської опозиції, які приїхали на зустріч до Литви.

"Ми говорили про проблему зникнення людей, це питання хвилює практично все населення Білорусії. У багатьох людей зникли їхні родичі або друзі", - повідомила після зустрічі Райс.

За словами держсекретаря, вона запевнила представників білоруської опозиції, що США робитимуть все можливе для розвитку демократичних процесів у Білорусії та по всьому світові.

Навесні 1999 року без сліду зник колишній міністр внутрішніх справ, один з опозиційних лідерів Юрій Захаренко. Восени того ж року - екс-голова Центрвиборчкому Віктор Гончар, який також перейшов в опозицію, і підприємець Анатолій Красовський. Влітку 2000 року зник оператор Громадського російського телебачення Дмитро Завадський.

Опозиція звинувачує білоруську владу в причетності до цих зникнень.

Напередодні на прес-конференції, що відбулася за підсумками зустрічі з президентом Литви Валдасом Адамкусом, Кондоліза Райс назвала Білорусію "останньою справжньою диктатурою в Центральній Європі" і заявила, що "прийшов час для змін" у цій країні.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3752. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект