НОВИНИ

22.04.2005 | Слідча комісія Бундестагу заслухала посла Німеччини в Україні
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Візова політика правлячої в Німеччині червоно-зеленої коаліції зазнала гострої критики з боку німецьких дипломатів. Вони давали в середу в Берліні свідчення перед слідчою комісією Бундестагу, що займається так званою «візовою аферою». Свідчення давав і посол Німеччини в Україні Дітмар Штюдеманн. 


Понад чотири години посол Німеччини в Україні Дітмар Штюдеманн давав свідчення перед слідчою комісією Бундестагу. Він нагадав членам комісії про німецькі симпатії до українців і підкреслив, що демократичний рух в Україні був можливий тільки завдяки візитам багатьох українців у західні демократичні країни.


Штюдеманн уважає тему масового притоку нелегалів з України роздутою: «Як ви можете говорити про сотні тисяч людей, які тут небажані? Звідки у вас ці цифри? Сотні тисяч людей, які приїхали в Німеччину, повернулися знову в Україну і зробили «помаранчеву революцію!» – сказав Штюдеманн.


Водночас посол підкреслив, що саме низка виданих німецьким МЗС постанов, серед них і так званий указ Фольмера, призвела до проблем у візовій практиці. Посольство змушене було рахуватися з майже тисячею запитів на отримання візи щодня та агресивними відвідувачами. Деяким співробітникам посольства навіть погрожували, розповів Штюдеманн. У четвер перед слідчою комісією Бундестагу даватиме свідчення колишній статс-секретар Людґер Фольмер, автор одного з нашумілих документів «візової афери». Вперше засідання комісії транслюватиметься по телебаченню.
 
 




| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект