НОВИНИ

19.07.2004 | Візит Генсека НАТО до Сербії та Чорногорії
Джерело - Євроатлантична Україна

Генеральний Секретар НАТО Яаап де Хооп Схеффер сьогодні розпочинає свій візит до Сербії та Чорногорії. Під час візиту Генеральний Секретар Альянсу зустрінеться з Президентом Сербії та Чорногорії Светозаром Маровічем, Президентом Чорногорії Філіпом Вуяновичем, Прем’єр-міністром Сербії Воіславом Коштуніцею, міністром закордонних справ Сербії та Чорногорії Вуком Дражковічем та міністром оборони Сербії та Чорногорії Првославом Давінічем.


Окрім цих зустрічей, заплановані виступи та зустрічі в Дипломатичній Академії, Академії оборони, Оборонному коледжі та інші.


Як відомо, 14 липня Генеральний Секретар НАТО перебував з візитом в Боснії та Герцеговині. Дані візити можуть розглядатися в якості ознайомчих, виходячи з перспективи приєднання обох держав до Програми НАТО “Партнерство заради миру”.    | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект