НОВИНИ

21.04.2005 | Візит Держсекретаря США Кондолізи Райс до Росії
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Державний секретар США Кондоліза Райс за зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним порушила питання про свободу преси в Росії, ядерну проблему Ірану та ситуацію в деяких пострадянських країнах. 

Американські засоби масової інформації, зокрема газети ”Нью-Йорк таймс” та ”Wall Street Journal”, детально висвітлюють візит державного секретаря США Кондолізи Райс до Москви.

Вони наголошують, що в російській столиці держсекретар не обмежилася підготовкою зустрічі Володимира Путіна та Джорджа Буша, якого запрошено до Москви на святкування 60-річчя перемоги у Другій світовій війні. Вона виконала обіцянку, дану організації ”Репортери без кордонів”, і порушила в бесіді з Путіним питання про свободу преси в Росії, а також намагалася вмовити російського президента не продавати Венесуелі 100 тисяч автоматів Калашникова й припинити співпрацю з Іраном в ядерній галузі. Американські ЗМІ зазначають, що президент Путін не дав конкретних відповідей на жодне з порушених Кондолізою Райс питань.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект