НОВИНИ

21.04.2005 | Уряд Тимошенко продовжить популістські кроки до виборів 2006 — Financial Times
Джерело - Українська правда

Український уряд не втратив своєї ліберальної орієнтації, однак вочевидь буде вдаватись до популістських заходів до парламентських виборів.

Такий висновок робить Financial Times у статті "Україна збирається розпочати боротьбу з нафтовими компаніями Росії", повідомляє Бі-Бі-Сі.

Газета повідомляє, що український уряд має розпочати в четвер переговори з російськими нафтовими компаніями, які погрожують припинити постачання пального, якщо Київ не відмовиться від своїх планів, що передбачають встановлення обмежень ціни на пальне.

Стаття супроводжується фото прем'єра Юлії Тимошенко, з підписом, що вона обрала жорстку лінію поведінки відносно російських компаній, які вона звинуватила у ціновій змові та саботажі.

Газета цитує думку одного з київських аналітиків, який вважає, що уряд далі буде дотримуватись жорсткої лінії в питанні про ціни на пальне до закінчення посівної кампанії.

Financial Times повідомляє, що ціна на бензин А-95 впродовж кількох тижнів зросла на 10 відсотків, перевищивши 3 гривні, в той час як прогнозується збільшення ціни на 30 відсотків після збільшення ціни на сиру нафту.

"Ціна на пальне посилює зростання інфляції, яка ставить під загрозу зусилля уряду для підвищення темпів розвитку, що уповільнились з 12 відсотків минулого року до 5,4 відсотка в першому кварталі цього року ", пише газета.

Financial Times також повідомляє читачам, що раніше цього тижня Юлія Тимошенко наказала державним нафтопереробним підприємствам збільшити виробництво для того, щоб утримати рівень цін нижче 2 гривень і 99 копійок.

 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект