НОВИНИ

21.04.2005 | Рибачук відбув у Бельгію для участі в засіданні комітету Україна-ЄС
Джерело - ProEUROPA

Віце-прем´єр з питань європейської інтеграції Олег Рибачук відбув у Брюссель (Бельгія) для участі в 7 засіданні Комітету з питань співробітництва між Україною і Європейським Союзом.
 
У четвер, 21 квітня, у нього заплановані зустрічі з комісаром Європейської комісії з питань економіки й фінансів Хоакіном Альмунією, заступником генерального директора Генерального директорату Єврокомісії "Зовнішні відносини" Майклом Лі, головою комітету Європейського парламенту із закордонних справ Елмаром Броком, членом Європарламенту, колишнім міністром закордонних справ Естонії Тоомасом Ілвесом, співголовами комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС Мареком Cівецем, Державним секретарем з європейських питань, членом уряду Бельгії Дідьє Донфю.
 
У п´ятницю, 22 квітня, у першій половині дня Рибачук візьме участь в 7 засіданні Комітету з питань співробітництва між Україною і ЄС.
 
На засіданні комітету Україна хоче погодити з ЄС перелік заходів щодо виконання Плану дій Україна-ЄС на 2005-2007 роки - "Дорожню карту".
 
У складі української делегації в засіданні комітету візьмуть участь заступник міністра економіки Андрій Березний, перший заступник міністра закордонних справ Антон Бутейко, заступник міністра палива й енергетики Сергій Тітенко, заступник міністра транспорту й зв´язку Павло Рябікін, заступник міністра фінансів Василь Регурецький, керівник Державної митної служби Володимир Скомаровський, представник України при ЄС Роман Шпек.
 
У другій половині дня Рибачук візьме участь у роботі Брюссельського економічного форуму, у тому числі виступить перед учасниками форуму, після цього Рибачук продовжить участь у засіданні Комітету Україна-ЄС.
 
Пізно ввечері в п´ятницю 22 квітня Рибачук повернеться до Києва.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект