НОВИНИ

27.02.2013 | Україна може почати реверс газу з Угорщини і Словаччини до початку нового опалювального сезону
Джерело - Українська енергетика

На початку наступного опалювального сезону 2013/2014 років є реальна можливість реверсних поставок газу зі Словаччини та Угорщини. Про це в ході 4-ї щорічної конференції Інституту Адама Сміта "Український енергетичний форум" заявив радник міністра екології та природних ресурсів України Володимир Ігнащенко.
 


Він зауважив, що до кінця поточного року буде збільшена технічна можливість прийому реверсного газу з Європи до України.
 


"Ми бачимо реальну можливість розпочати реверсні постачання через території Угорщини та Словаччини до початку опалювального сезону поточного року. Особливо великі шанси реверсних постачань через Вельке Капушани, через Словаччину. Це реальні проекти", – запевнив радник міністра.
 


Ігнащенко наголосив, що навіть великі реверсні постачання не потребують суттєвих інвестицій, адже технічно українська ГТС готова виконувати цю роботу.
 
 
 


Як повідомлялось, в поточному році Україна планує підписати угоди щодо реверсних постачань природного газу з Німеччини через територію Угорщини та Словаччини в обсязі 7 млрд. кубометрів.
 


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект