НОВИНИ

14.02.2013 | Обама міняє стратегію боротьби з міжнародним тероризмом
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Американський президент Барак Обама проголосив зміну стратегії в боротьбі з міжнародним тероризмом. Виступаючи в Конгресі США зі щорічним зверненням до нації увечері у вівторок, 12 лютого, Обама заявив, що боротьба з терором, який мігрує з Аравійського півострова до Африки, більше не має вестися з допомогою десятків тисяч американських солдатів, котрих відсилають за кордон. Замість цього, сказав він, треба допомагати таким країнам, як Йемен, Лівія та Сомалі, самим дбати про свою безпеку.
 
Під бурхливі овації конгресменів Обама повідомив, що впродовж року США скоротять кількість свого контингенту в Афганістані на 34 тисячі військовослужбовців, а до кінця 2014-го воєнну місію на Гіндукуші буде закінчено. Президент зауважив, що після цього операція в Афганістані перетвориться на місію з навчання й оснащування афганських силових структур.
 
Обама розкритикував Північну Корею
 
Барак Обама повторно розкритикував ядерні випробування в КНДР, підкресливши, що подібні "провокації" тільки посилять ізоляцію цієї країни. Він заявив, що США всіма можливими засобами спробують завадити Ірану отримати ядерну зброю. Що стосується Росії, то американський президент висловив намір продовжувати з нею переговори про скорочення ядерних арсеналів. При цьому він не розповів про деталі, зауважує німецька інформаційна агенція dpa.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7734. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект