НОВИНИ

05.02.2013 | Найкращою країною для життя названо Норвегію
За матеріалами - УКРІНФОРМ

За індексом кращого життя, розробленим Організацією економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР), перше місце у світі нині посідає Норвегія. Дані про це розміщені на веб-сайті ОЕСР.
 
Вони свідчать про те, що в Норвегії середній працівник отримує 30 465 американських доларів на рік, що перевищує середньостатистичний заробіток у країнах-членах ОЕСР (22 387 доларів США на рік). Прибуток 20% найбільш заможної частини населення Норвегії в чотири рази перевищує прибуток 20% найбідніших її мешканців.
 
Норвежці працюють по 1414 години на рік, тобто менше, ніж більшість населення розвинених країн-членів ОЕСР (1749 годин). Тільки 3% працівників працюють понаднормово, що істотно нижче за середній показник за ОЕСР (9%). При цьому серед чоловіків подовжений робочий день мають 4%, серед жінок - тільки 1%.
 
Середня тривалість життя в Норвегії становить 81 рік, що на рік більше, ніж у середньому у країнах ОЕСР (80 років). Норвегія також демонструє добрі результати за якістю води: 88% населення задоволені якістю використовуваної ними води, що перевищує середній показник у країнах-членах ОЕСР.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 932. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект