НОВИНИ

18.04.2005 | Японці розчаровані позицією Китаю
Джерело - Українська служба ВВС

Нобутака Мачімура промовляв після візиту до Пекіна, де китайський міністр закордонних справ Лі Цзяоцінь сказав, що Китаю нема за що перепрошувати.

Оданк речник мінстерства закордонних справ Японії Хацухіса Такашіма наполягає на тому. що переговри не слід вважати цілковитою поразкою:

"Насправді я б не назвав це провалом. Міністри закордонних справ Китаю і Японії домовились, що попри ці неприємні суперечки, відносини між Японією і Китаєм є дуже важливим, тому не йдеться про провал, це - крок в напрямку майбутнього".

Протести в Китаї відбулися після опублікування нового японського шкільного підручника, в якому, як кажуть його критики, применшено звірства японських вояків під час війни.

Кореспондент Бі-Бі-Сі в Токіо каже, що посадовці в Японії дедалі більше стурбовані можливими негативними наслідками демонстрацій для китайсько-японської торгівлі та інвестицій, які останнім часом зростають.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект