НОВИНИ

15.04.2005 | Ющенко: візит Тимошенко до Москви потрібен
Джерело - Українська служба ВВС

Президент Ющенко висловив упевненість у тому, що візит Юлії Тимошенко до Москви відбудеться.
Перебуваючи у Дніпропетровську, де він представляв нового губернатора, пан Ющенко сказав, що зараз міністерство закордонних справ провадить роботу у зв'язку з візитом, предметом переговорів під час якого, буде, зокрема співпраця в енергетичній галузі.

У Москві міністр економіки Росії Герман Греф висловив сподівання, що візит українського прем'єра до Росії відбудеться.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко відклала запланований на 15 квітня візит до Росії у зв'язку з, як було сказано, необхідністю зосередитись на весняно-польових роботах.

Напередодні Генпрокурор Росії Владімір Устінов заявив, що Юлія Тимошенко, як і раніше, перебуває в міжнародному розшуку. Хоча наголосив, що у разі візиту її заарештовано не буде.

Національне бюро Інтерполу в Україні продовжує наполягати, що станом на початок квітня цього року Юлія Тимошенко виведена з інформаційної системи Міжнародної організації кримінальної поліції "Інтерпол".

Про це повідомив прес-центр міністерства внутрішніх справ України з посиланням на керівника українського Інтерполу Кирила Куликова.

Він зазначив, що за даними бюро, з бази данних вилучено всі посилання у цій справі, що підтверджує, що Юлію Тимошенко знято з міжнародного розшуку.

Начальник Національного бюро Інтерполу в Росії Тімур Лахонін сказав, що міжнародний розшук пані Тимошенко призупинено з урахуванням її імунітету, як керівника державного рівня.

Він додав, що якщо пані Тимошенко втратить свій політичнйи статус, то розшук відновиться.

Тим часом, Юлія Тимощенко назвала інформаційною провокацією чутки про її можливу відставку з посади прем'єр-міністра, коментуючи появу в деяких російських та українських ЗМІ матеріалів про її вірогідність.

Сама пані Тимошенко каже, що попри важливість візиту до Росії, доручення президента треба виконувати без обговорення.

За словами українського прем'єра, вона попросила керівника уряду Росії Міхаїла Фрадкова відкласти зустріч у Москві на кілька тижнів.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект