НОВИНИ

14.04.2005 | Перед Італією постав перший виклик з боку реформованого Пакту
Джерело - EurActiv

Європейська Комісія повідомила, що буде намагатися застосовувати положення реформованого Пакту Стабільності та Зростання більш жорстко. Італія та Португалія потрапляють під санкції, які встановлені Пактом, в той час як Нідерланди та Греція повертають свій фінансовий стан до нормального стану.

Виглядає ймовірним, що до Італії будуть застосовані спеціальні процедури, встановлені реформованим Пактом. Комісар з економічних та монетарних питань Хоакін Алмуніа оголосив на засіданні Ради міністрів фІнансів 12 квітня, що Комісія розпочинає так звану "Процедуру первищеного дефіциту" (ППД) проти Італії в червні.

Згідно прогнозів Комісії, рівень дефіциту в країні складе в 2005 році 3,6% та 4,6% в 2006 році. Також на протязі двох минулих років Італія також порушувала правила Пакту.

Португалія, яка також може мати дефіцит у розмірі 4,9% в цьому році, має невеликий проміжок часу до травня, щоб новий уряд країни репрезентував програму стабілізації.

"Комісія націлена застослвувати новий Пакт ретельно, для того, щоб забезпечувати бюджетну стабільність" , - каже Алмуніа.

Одночасно, очікується, що Нідерланди побудуться опіки з боку ППд в травні, а проти Греції ці санкції вже припинені.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8060. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект