НОВИНИ

14.04.2005 | Філіал Центру інформації та документації НАТО планується відкрити в Харкові
Джерело - Раідіо "Німецька хвиля"

Центр інформації та документації НАТО в Україні має намір заснувати свої представництва у великих містах, зокрема в Харкові. Про це у вівторок повідомив директор центру Мішель Дюре на зустрічі з міським головою Харкова. У цей же день у місті відбулася антинатовська акція.

Регіональні представництва центру НАТО будуть покликані зробити інформування про діяльність Північно-Атлантичного Альянсу глибшим та оперативнішим. Мер Харкова Володимир Шумілкін, взявши цю інформацію Мішеля Дюре до відома, наголосив на необхідності повідомляти передусім про сучасні напрямки діяльності НАТО, адже серед українців досі поширений виплеканий за радянських часів образ альянсу як потенційного агресора.

Зміцнити негативну думку про НАТО мала на меті проведена у вівторок акція руху “Вместе – вперед!”, присвячена радянському дню космонавтики. Організований екс-губренатором Євгеном Кушнарьовим рух розповсюджував листівки “за збереження української космічної промисловості”. У них зазначалось, що українські аерокосмічні проекти – конкуренти для НАТО та ЄС, а тому ці структури “змушені вести сувору та послідовну політику знищення високотехнологічної промисловості Харкова та України”.
 
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект