НОВИНИ

14.04.2005 | У США ”списують на війну” величезні суми
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Міністерство оборони США не може відзвітувати, як було витрачено величезні суми, виділені на війну в Іраку та Афганістані.

У середу голова контрольно-рахункової палати США Девід Уолкер, виступаючи в сенатському комітеті з питань оборони, заявив, що в Пентагоні відсутня система, яка забезпечувала б контроль за мільярдними асигнуваннями, виділеними державою.

У своїй доповіді Девід Уолкер наголосив, що аудиторська перевірка міністерства оборони, проведена конрольно-рахунковою палатою, виявила кричущі порушення фінансової звітності в Пентагоні. ”Потрачено величезні кошти, а з’ясувати, на що саме, неможливо”,- сказав голова контрольно-рахункової палати.

Загалом, наголосив Девід Уолкер, Пентагон, який запросив у бюджеті 2006 року більш як 419 мільярдів доларів, через недбалість і безгосподарність щороку пускає на вітер мільярди. ”Наші спроби добитися від Пентагону бодай якихось зрозумілих пояснень схожі на видирання зубів”,- сказав Девід Уолкер. Він поінформував також сенаторів, що незважаючи на зусилля ревізорів, не вдалося точно встановити, як було витрачено кошти, виділені на воєнні операції в Іраку та Афганістані.

Міністерство оборони від коментарів в зв’язку з обвинуваченнями Уолкера утрималося.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект