НОВИНИ

24.12.2012 | Білий дім може розглянути внесення Путіна до списку Магнітського
Джерело - Korespondent

На сайті Білого дому з'явилася петиція, яка закликає включити до списку Магнітського російського президента Володимира Путіна.



"Ми звертаємося до адміністрації Обами, щоб додати містера Путіна в "список Магнітського", якщо він підтримає анти-Магнітський акт. Президент Росії розглядатиме анти-Магнітський акт після схвалення в Раді Федерації. Ми хочемо, щоб містер Обама застосував санкції до містера Путіна якщо він підпише цей закон", - наголошується в петиції.
 
Наразі звернення підписала 351 особа. Щоб її розглянула адміністрація президента США, необхідно набрати до 22 січня 2013 року 25 тисяч підписів.
 
Раніше повідомлялося, що на сайті була опублікована петиція, яка закликає включити в "список Магнітського" російських депутатів, які підтримали так званий закон Діми Яковлєва.
 
"Ми, що нижче підписалися, вважаємо прийняття акту Магнітського глибоко проросійської заходом, здатним допомогти російським громадянам притягнути до відповідальності осіб, причетних до корупції й порушенні прав людини. Ми розлючені діями російських законодавців, що переступили всі можливі межі людяності, відповідальності й здорового глузду й вирішили поставити під загрозу життя й благополуччя тисяч російських сиріт, деякі з яких, будучи хворими та інвалідами, можуть позбутися шансу на виживання, якщо заборона на міжнародне усиновлення набуде чинності", - свідчить текст петиції.
 
Для того, щоб петиція була відправлена ​​на розгляд адміністрації США, їй потрібно було зібрати 25 тис. підписів, що в підсумку й сталося.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект