НОВИНИ

13.04.2005 | Візит Дональда Рамсфельда до Іраку
Джерело - Українська служба ВВС

Міністр оборони США Дональд Рамсфельд прибув до Іраку, кілька днів по тому, як в країні було обрано перехідного президента та нового прем"єр-міністра.


Пан Рамсфельд також сказав, що новий уряд не має дозволити, аби цілям встановлення демократії та боротьби з повстанцями в Іраку стали на заваді такі проблеми, як корупція та некомпетентність.

Американський міністр оборони проведе переговори з новим прем"єр-міністром Іраку Ібрагімом Джаафарі, а також з президентом Джалалом Талабані.

Дональд Рамсфельд привітав формування нового керівництва Іраку, однак застеріг від політичних чисток. Він висловив особливе занепокоєння з приводу можливих змін кадрів в іракському Міністерстві оборони.

За словами пана Рамсфельда, американські сили не зможуть лишатися в Іраку назавжди. Сполучені Штати занепокоєні тим, що кадри сил безпеки, які працювали за Саддама Хуссейна, можуть бути розпущені.

Візит міністра оборони відбувається на тлі заяв спеціального посланця США до Іраку, Ашрафа Казі, який закликав звернути особливу увагу на стан з правами людини в Іраку. Виступаючи перед Радою Безпеки ООН, він звернув особливу увагу на стан тих, кого утримують без висунення звинувачень.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект