НОВИНИ

12.04.2005 | На фондових торгах в Європі основні індекси знизилися
Джерело - УНІАН

Фондові торги в Європі завершилися 11 квітня пониженням основних індексів на тлі зниження котирувань акцій автовиробників. Негативні тенденції в секторі компаній-виробників автомобілів були викликані повідомленням американської компанії Ford Motor, яка знизила свій прогноз прибутку в 2005 р. З аналогічною заявою виступила і DaimlerChrysler, після чого її акції стали дешевші на 0,7%. Негативна тенденція була підтримана котируванням цінних паперів Porsche, які знизилися на 2,1%, і Volkswagen, акції якого подешевшали на 1%.


У фармакологічному секторі знизилися ціни на акції Sanofi-Aventis (- 1,3%), яка повідомила про затримку у випуску нового різновиду одного із снодійних препаратів.

У нафтовому секторі на тлі пониження цін на нафту знизилися ціни на акції Statoil - цінні папери цієї норвезької компанії стали дешевші на 2,2%. Акції ВР, у свою чергу, за підсумками дня на фондових майданчиках подешевшали на 0,8%.

Акції Steelmaker Corus Group, одного з основних постачальників британської Rover, стали дешевші на 0,9%. Напередодні влада Великобританії заявила про намір виділити позику в розмірі 6,5 млн фунтів стерлінгів (12,2 млн дол.) Rover, яка опинилася на грані закриття та фінансового краху через зрив угоди про об'єднанню компанії з китайською "Шанхайською автомобілебудівною корпорацією" (SAIC). Водночас, представники уряду та Rover продовжують переговори з SAIC, намагаючись переконати керівництво компанії переглянути рішення про відмову від угоди.

У банківському секторі на 2,5% зросли котирування Commerzbank, що сталося після того, як Smith Barney підвищив рекомендації по акціях Commerzbank до "продавати" з "втримувати".

За підсумками торгів британський індекс FTSE 100 знизився на 10,40 пункти (- 0,21%), німецький Dax - на 4,59 пункти (- 0,10%), а французький CAC 40 знизився на 6,67 пункти (- 0,16%). Швейцарський SMI знизився на 1,86 пункти (- 0,03%). AEX-Index в Амстердамі збавив 1,28 пункти (- 0,34%). Загальноєвропейський індекс FTSEurofirst 300 знизився на 0,2% - до 1101,4 пункта. РосБізнесКонсалтинг


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект