НОВИНИ

12.04.2005 | Індія і Китай підписали історичні угоди
Джерело - Українська служба ВВС

Керівники Індії та Китаю підписали низку угод, зокрема, про визначення напрямків врегулювання суперечки щодо кордону, що триває з часу війни між Китаєм та Індією 1962 року.


Підписані у Делі угоди прокладають шлях для розвитку торгівлі між двома найнаселенішими країнами світу та тлі зростання їхньої економічної потуги.

Переговори між прем'єр-міністром Китаю Вен Цзябао та індійським прем'єр-міністром Манмоганом Сінґхом відбуваються по тому, як Вен Цзябао закликав дві країни об'єднати зусилля у комп'ютерній галузі, що дозволить їм, за словами китайського прем'єра, стати світовими лідерами в інформаційних технологіях:

"Розвиток співпраці у комп'ютерні галузі та бізнесі символізує майбутнє науки, технологій та економіки. Наші спільні зусилля задля співпраці в цих галузях символізуватимуть майбутнє процвітання та добробут наших двох великих народів".


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2021. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект