НОВИНИ

11.04.2005 | Розпочинається візит президента України до Польщі
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

 У понеділок розпочинається дводенний офіційний візит президента України Віктора Ющенка до Польщі. 

Український лідер зустрінеться з президентом Польщі Александром Квасьнєвським, прем’єр-міністром та керівниками Сейму та Сенату. Він виступить з лекцією у Варшавському університеті та матиме зустріч зі студентською молоддю.

У вівторок Ющенко відвідає місцевість Млини Ярославського повіту Підкарпатського воєводства, де відкриє каплицю-пантеон над могилою автора музики гімну України Михайла Вербицького.

Коментатор журналу ”Політика” Адам Кжемінський вважає, що в переговорах представників України та Польщі на першому плані будуть справи сьогодення: ”Я думаю, що історія – це вже справа другорядна, найперше – це економічні, структурні і політичні справи та проблеми вступу України до Євросоюзу”. Водночас, на думку аналітика, будуть порушені й питання щодо польського військового цвинтаря у Львові та приватизації ”Гути Ченстохова”. Лідер молодіжної ініціативи ”Вільна Україна”, що підтримувала помаранчеву революцію, Яцек Кастелянєц головною справою вважає вирішення проблеми приватизації ”Гути Ченстохова” і полегшення для українських громадян перетину кордону та їхнього працевлаштування в Польщі. Голова Польсько-української економічної палати Вікторія Перебийніс говорить, що польський бізнес від українських партнерів очікує гарантій стабільного бізнесу і меншого ризику.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2021. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект