НОВИНИ

11.04.2005 | ЄС спростить візовий режим для журналістів, бізнесменів і студентів
Джерело - УНІАН

Через декілька місяців Європейський Союз спростить візовий режим для журналістів, бізнесменів, студентів, працівників культури і науки.

Про це повідомив голова комітету у закордонних справах парламенту ФРН Фолькер РЮЕ в інтерв'ю газеті "Сегодня", опублікованому 7 квітня 2005 року

Ф.РЮЕ наголосив, що віза для даної категорії громадян видаватиметься без запрошення, без співбесіди, без довідки про доходи та деяких інших документів.

"Я зустрічався з представниками бюро німецької економіки в Києві, і мені сказали, що вже сьогодні бізнесмени з України відкривають візу за 2-3 дні", - сказав Ф.РЮЕ.

Він нагадав, що "в тих 10 пунктах, які були розроблені додатково до Плану дій Україна-ЄС, один з пунктів – спрощення візового режиму для певної категорії громадян".

"Саме це стане першим етапом полегшення режиму для України, який почне реалізуватися вже найближчим часом - упродовж декількох місяців", - сказав Ф.РЮЕ.

Він наголосив, що "найважливішим чинником є поліпшення рівня життя у вашій країні (в Україні – УНІАН), щоб Європа не думала про те, що полегшення візового режиму спричинить збільшення трудової міграції з України до ЄС".

За його словами, "досвід Болгарії і Румунії свідчить, що відмова від візового режиму не обов'язково передбачає вступ до ЄС, проте повна свобода пересування, коли кордон перетинається тільки з посвідченням особи, можливий тільки після вступу до Євросоюзу".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект