НОВИНИ

11.04.2005 | Медовий місяць Камілли - в Шотландії
Джерело - Українська служба ВВС

На перших сторінках консервативної преси, зокрема Таймс, - фото Камілли Паркер-Боулз, тепер герцогині Ротсей та Корнуольської, яка у вбранні у шотландську клітинку з усмішкою прибуває до однієї з церков високогірної Шотландії, де вона з принцем Чарльзом проводить медовий місяць.


Отже, спадкоємець британського престолу вирішив не їздити по екзотичних закордонах, а обмежитися добре відомою йому Шотландією.

Ось і Гардіан цитує слова Камілли: це просто одружилося двоє стариганів.

І справді, цього разу все було нібито набагато скромніше ніж коли принц Чарльз одружувався з Діаною. Цього разу не було кафедральних соборів, вихідного для підданих та вуличних гулянок повсюди в країні, а реєстрація цивільного шлюбу Камілли з принцем Чальзом зайняла 22 хвилини.

Хоча кореспондент Гардіан тут-таки додає: не кожній парі архиєпископ Кентерберійський пропонує благословіння і не в кожного грає філармонійний оркестр, і, звісно, не до всіх приходять вісімсот відомих гостей із шоу-бізнесу. І не до всіх на весілля намагаються пробитися демонстранти за захист прав статевих меншин.

Їхнєю претензією було те, що Чарльзу можна одружуватися двічі, а геям не можна і одного разу. Проте поліція не допустила демонстрантів до молодят, що викликало обурення ліберальної газети Гардіан.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2021. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект