НОВИНИ

11.04.2005 | ЄБРР готовий інвестувати в 2005 році в Україну 500-600 млн. євро
Джерело - ProEUROPA

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) в 2005 році готовий інвестувати в Україну 500-600 млн. євро. Про це заявив президент ЄБРР Жан Лем’єр у Києві у п'ятницю на прес-конференції.

Як передає кореспондент УНІАН, за словами президента ЄБРР, проекти, які готовий інвестувати ЄБРР, реалізовуватимуться у сфері автомобільних доріг, залізниці, ядерної безпеки.

За словами Ж.Лем’єра, деякі проекти вже підготовлені й очікується, що вони будуть ратифіковані ВР.

У 2005 році, додав він, ЄБРР також працюватиме над новими програмами у сфері будівництва нових ліній електропередач, у сфері інвестування в порти України і комунальну сферу.

Банк також готовий надати близько 200 млн. дол. українським банкам для кредитування малого бізнесу. При цьому кредити на розвиток малого бізнесу не потребуватимуть державних гарантій або гарантій Національного банку України.

Разом з тим, президент ЄБРР зазначив, що про конкретні проекти кредитування малого бізнесу поки що говорити зарано, поки що ведеться загальний діалог. До травня між ЄБРР і українськими банками має бути узгоджено перелік програм для фінансування з боку ЄБРР.

У свою чергу директор ЄБРР по Україні Камен Захар’єв зазначив, що зараз в проектах фінансування ЄБРР є проектів на загальну суму близько 850 млн. євро. “Це проекти, які просунулися вже вище стадії ідеї, але ще не затверджені як програми”. К.Захар’єв повідомив, що серед них третину становлять проекти з інвестування фінансових установ, третину - проекти інвестування в паливно-енергетичний комплекс України, 10% - інфраструктурні проекти, 30% - проекти промисловості (близько 60% - проекти для приватного сектору, близько 40% - для державного сектору).


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект