НОВИНИ

08.04.2005 | Голова Верховної Ради відвідає Китай з офіційним візитом
Джерело - Урядовий портал

Про це заявив напередодні посол України в КНР Сергій Камишев. Делегація Верховної Ради України на чолі з Володимиром Литвином відвідає Китай 10-15 квітня.

Як повідомив Сергій Камишев в інтерв'ю агентству Сіньхуа, голова Верховної Ради України ознайомить найвище керівництво Китаю з обстановкою в країні і новими акцентами у зовнішній політиці України, зокрема, курсом на європейську інтеграцію і розвитком зв'язків з традиційними партнерами в Азії. "Українська політика відносно КНР не зазнала жодних змін", - підкреслив Сергій Камишев. За його словами, Китай як і раніше розглядається українським керівництвом як найважливіший партнер України в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Посол зазначив, що Китай, у свою чергу, розглядає Україну як "перспективного партнера в Європі, майбутнього члена Євросоюзу". У зв'язку з цим подальше розширення співпраці відкриває для обох сторін широкі можливості для закріплення своєї присутності в цих регіонах. Сергій Камишев підкреслив також активну співпрацю України і Китаю в галузі освоєння космічного простору, авіабудівництва, суднобудування і машинобудування, а також у військово-технічній галузі. На цей час у місті Цзінань східнокитайської провінції Шаньдун і місті Харбін провінції Хейлунцзян (Північно-Східний Китай) діють два китайсько-українських технопарки. Згідно з домовленістю між урядом південно-східної китайської провінції Чжецзян і Національною академією наук України в місті Ханчжоу - адміністративному центрі провінції - буде створений третій спільний парк розвитку нових і високих технологій. Сергій Камишев закликав китайську сторону надавати активнішу підтримку Україні в питанні її вступу до СОТ, підкресливши наявність обопільної зацікавленості в якнайшвидшому завершенні переговорного процесу про взаємний доступ на ринки товарів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект