НОВИНИ

07.04.2005 | Президент Іраку складатиме присягу
Джерело - Українська служба ВВС

Новий президент Іраку, лідер курдів Джалал Талабані, має скласти сьогодні присягу.


Виступаючи напередодні перед парламентом, пан Талабані пообіцяв працювати зі всіма етнічними та релігійними групами Іраку, щоб відбудувати країну після десятиріч конфліктів та диктатури. Він заявив, що перед ним поставлено патріотичне завдання.

Обидва віце-президенти складатимуть присягу разом з ним. Джалала Талабані обрали президентом після тривалих суперечок різних сторін, він буде на цій посаді, доки не схвалять нову Конституцію Іраку.

Син Джалала Талабані - Кубад Талабані, представник курдів у Вашингтоні, каже, що не здивований довгим процесом обрання нового президента:

"Мова йде про закладення підґрунтя, і, на мою думку, для багатьох, хто включений в цей процес, набагато краще мати серйозне підґрунтя, аніж поспішати, що може призвести до небажаних наслідків. Ми зараз подолали багато політичних розбіжностей, які існували в різних групах, ми обрали спікера, президентську раду, сподіваємося оголосити прем'єр-міністра, який, у свою чергу, призначить Кабінет і працюватиме задля створення постійної Конституції".

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект