НОВИНИ

06.11.2012 | У Греції розпочинається загальний 48-годинний страйк проти заходів економії
За матеріалами - Korespondent

У вівторок в Греції починається загальний 48-годинний страйк проти заходів економії. Про це повідомили провідні об'єднання профспілок державного і приватного сектора.

У Греції розпочинається загальний 48-годинний страйк проти заходів економії

Страйк приурочено до обговорення в парламенті законопроекту про скорочення витрат на 13,5 мільярда євро в обмін на черговий 31,5-мільярдний транш кредитів ЄС і МВФ. Зокрема, будуть знову урізані зарплати і пенсії.


Греція залежить від зовнішнього кредитування з травня 2010 року. Країні виділили або обіцяли виділити вже близько 280 мільярдів євро, однак вжиті заходи економії призвели до різкого спаду ВВП країни, зростання безробіття і бідності.

Під час страйку не працюватимуть державні установи, банки, школи та університети, деякі магазини. У вівторок Афіни очікує транспортний колапс: не курсуватимуть метро, ​​трамваї і приміські електрички.

Також загрожують зупинити роботу профспілки водіїв автобусів і тролейбусів. У місті не буде і таксі. Крім того, по всій країні зупиняться на 48 годин поїзди, а також пороми, що з'єднують материк із численними островами.

Авіадиспетчери збираються страйкувати з 10 до 13 години. У ці години грецькі аеропорти не будуть приймати і відправляти рейси. Провідна авіакомпанія Aegean Airlines скасувала два рейси між Афінами і Салоніками і перенесла час вильоту і прильоту ще для 12 рейсів. Її конкурент Olympic Air скасувала 11 рейсів і ще 20 перенесла.

Поліція готується до масових акцій протесту і можливих безладів у центрі Афін.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект