НОВИНИ

06.04.2005 | Заява про стратегічне партнерство між Україною та США підписана у Вашингтоні
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Після переговорів у Білому домі президенти обох країн підписали заяву про українсько-американське стратегічне партнерство.

 У понеділок вранці президент США Джордж Буш приймав свого українського колегу в Овальному кабінеті Білого дому. Після годинних переговорів президенти вийшли до преси й повідомили, що вони підписали спільну заяву ”Порядок денний нового сторіччя для українсько-американського стратегічного партнерства”.

На прес-конференції за підсумками переговорів президент Буш заявив, що Сполучені Штати підтримують прагнення України вступити до Світової організації торгівлі й допомагатимуть всіма можливими засобами. Президент Ющенко, в свою чергу, наголосив, що після перемоги ”помаранчевої революції" пріоритетами для України стали демократія, свобода ЗМІ, ринкова економіка й соціальні гарантії. Буш запевнив Ющенка, що США допомагатимуть Україні інтегруватися в євроатлантичні структури, зокрема до Європейського Союзу та НАТО, але зазначив, що Україні ще багато треба попрацювати, щоб відповідати західним стандартам.

У другій половині дня Віктор Ющенко виступив у Джорджтаунському університеті з доповіддю ”Помаранчева революція – український шлях до демократії”.
 
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8080. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект