НОВИНИ

23.10.2012 | Навальний лідирує на виборах в раду російської опозиції
Джерело - Korespondent

Найбільша кількість виборців на виборах в координаційну раду опозиції проголосували за блогера Олексія Навального, письменника Дмитра Бикова, шахіста Гаррі Каспарова, телеведучу Ксенію Собчак і члена федерального бюро руху Солідарність Іллю Яшина. Про це повідомляється на сайті Центрального виборного комітету з виборів у КС.



Всього в координаційну раду увійдуть 45 осіб. Триденні вибори в КСВ були завершені сьогодні ввечері, в голосуванні взяли участь понад 81 тисяча виборців.
 
Так, за Навального проголосували 43,7 тисячі чоловік, за Бикова - 38,5 тисячі, Каспарову віддали голоси 33,8 тисяч чоловік, Собчак - 32,5 тисячі, Яшина - 32,4 тисячі, повідомляється на сайті центрального виборного комітету з виборів в КС.
 
Також в першу десятку загальногромадянського списку увійшли член громадської ради при Міносвіти Михайло Гельфанд (32,2 тисячі), захисниця Химкинського лісу Євгенія Чирикова (32,2 тисячі), телеведучий Михайло Шац (30,5 тисячі), Володимир Ашурков з оргкомітету партії Народний альянс (28,7 тисячі), депутат Держдуми від есерів Дмитро Гудков (28,7 тисячі).
 
Екс-депутат Держдуми Геннаній Гудков зайняв 14-е місце в загальногромадянському списку, співголова РПР-ПАРНАС Борис Нємцов - 16-е, координатор Лівого фронту Сергій Удальцов на 20-му рядку. В КСВ увійшли в тому числі журналісти Сергій Пархоменко, Філіп Дзядко, Олег Кашин, Володимир Кара-Мурза, Ольга Романова.
 
За так званим ідеологічним Курияма в новий орган обрані по п'ять чоловік.
 
Від лібералів до ради пройшли, в тому числі члени руху Солідарність Сергій Давідіс і Петро Царьков, від лівих, зокрема, обраний помічник депутата-есера Іллі Пономарьова Леонід Развозжаєв, заарештований у справі про організацію масових заворушень, серед націоналістів найбільше число голосів отримав Костянтин Данилін, який також перебуває під вартою.
 
За рішенням ЦВК при підведенні підсумків голосування до уваги не бралися голоси виборців, які, зареєструвавшись для участі у виборах з примусу, проголосували за списком МММ, який раніше на своєму сайті опублікував Сергій Мавроді. Як зазначається в рішенні ЦВК, організатори системи МММ активно закликали її учасників реєструватися як виборці і навіть перейшли до прямого примусу до реєстрації та голосування шляхом блокування особистих кабінетів учасників в системі.
 
Вибори в КСВ були заплановані на 20 і 21 жовтня. Однак у суботу ввечері було прийнято рішення продовжити інтернет-голосування на добу - до 22 жовтня, оскільки сайт Центрального виборного комітету протягом всього дня не працював через хакерську атаку.
 
Голосування проводилося паралельно онлайн та офлайн на спеціально організованих виборчих дільницях в різних регіонах Росії.
 
Передбачається, що обраний КСВ діятиме протягом року. Як наголошується на сайті ЦВК, "мета виборів - сформувати політичне представництво для небайдужих громадян, котрі бажають змін у політичному житті Росії". При цьому співпрацювати з членами КСВ з парламентських партій готова тільки КПРФ, решта висловили думку, що ці опозиціонери не представляють реальної політичної сили.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект