НОВИНИ

06.04.2005 | Євробанк не радить часто робити розборки а-ля Пінчук-Ахметов
Джерело - Українська правда

Президент Європейського банку реконструкції та розвитку Жан Лем'єр застерігає від масштабної реприватизації в Україні і хвалить нову владу за перегляд бюджету.

"У Києві відбулася дискусія щодо перегляду приватизації. Наша позиція зрозуміла: вона не має бути буде масштабною, це створює непевність. Водночас, треба переглянути кілька приватизаційних угод", - сказав Лем'єр в інтерв'ю Бі-Бі-Сі.

Також Лем'єр відзначив позитивний результат уряду у бюджетному питанні.

"Ще не пройшло і ста днів, як працює новий уряд. Але в них непогано виходить, наприклад, з новим бюджетом. Новий бюджет - серйозний, добре продуманий, і він був ухвалений", - сказав він.

На питання, що в бюджеті видатки на пенсійне забезпечення складають 16% до ВВП - один з найвищих показників в світі, Лем'єр сказав, що це все одно "гарний і сміливий бюджет". "Критики будуть завжди, але треба підходити поетапно, конструктивно".

"А значить, думати, як створити нові робочі місця, ВВП. Це - одна з причин, чому я їду до Києва, щоб подискутувати з президентом, прем'єром", - сказав Лем'єр.

Він додав, що ЄБРР "і надалі підтримуватиме розбудову інфраструктури: дороги, залізниці, муніципальні інвестиції".

"Вже вирішено надавати кредити місцевим радам без гарантій уряду. І звісно, підтримка приватного сектора. Будуть переговори про підтримку банківського сектора", - сказав він.

"Минулого року ми інвестували 250 мільйонів євро і ми плануємо вже дуже скоро збільшити цю цифру вдвічі", - сказав Лем'єр.

Щодо того, що ЄБРР виступає розпорядником коштів проекту "Укриття" на ЧАЕС, Лем'єр сказав, що "тендери вже відбуваються". Результати будуть в середині цього року", - додав він.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2021. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект